10 مدل کفش دخترانه بهاره – شیک ترین ترند کفش دخترانه 1400

دسته بندی :دسته‌بندی نشده ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ 11325
کفش دخترانه

10 مدل از زیباترین های کفش دخترانه بهاری در مدل های تخت، صندل، پاشنه بلند، کالج و غیره که ترند های شیک و خاص امسال هستند و استایل شما را از یک استایل معمولی به یک استایل شیک تبدیل میکنند.  با نزدیک شدن به فصل بهار و گرم شدن هوا کفش های زمستانه جای خود را به کفش های بهاری و راحت و خنک داده اند. یکی از اصلی ترین دغدغه ی خانم های شیک پوش انتخاب مدل ها و سبک های خاص کفش است، زیرا کفش ها مهم ترین قسمت استایل شما را در بر میگیرند.
 به همین جهت انتخاب یک کفش دخترانه شیک و به روز که با استایل شخصیتی شما جور باشد حائز اهمیت است. در بهار امسال مدل های کفش بسیاری در دنیای مد و فشن به چشم میخورند. به همین جهت تاپ تن شو جهت آسان تر کردن کار شما در بین هزاران مدل، بهترین ترند ها را انتخاب و در این مقاله جای داده است تا یک راهنمای خوب جهت انتخاب بهترین ها باشد پس تا انتهای مطلب همراه باشید. 

زیباترین ترند های تزئینی بر روی کفش ها:

کفش دخترانه نگین دار

کفش دخترانه نگین دار: از زیباترین تزئینات سال 1400 بر روی کفش ها، نگین های بزرگ و شلوغ روی کفش ها هستند که زیبایی کفش ها را چند برابر میکنند.

کفش دخترانه زنجیر دار

کفش دخترانه زنجیر دار: از مهم ترین ترند های بهار امسال زنجیر های بزرگ بر روی کفش های پاشنه بلند هستند که کفش را لاکچری تر نشان خواهد داد.

کفش دخترانه پاپیون دار

کفش دخترانه پاپیون دار: در دنیای مد و فشن بیشتر از هر چیز دیگری بر روی کفش ها پاپیون ها را خواهید دید پاپیون ها از تزئینات زیبای بهار امسال بر روی کفش ها هستند. 


10 مدل کفش های دخترانه ترند بهاری امسال عبارت اند از:


1- کفش دخترانه گلادیاتور

 منظور از کفش های گلادیاتوری، کفش‌هایی هستند که بندهای بلند دارند که دور تا دور ساق پا بسته می‌شون. این مدل کفش دخترانه خاص کلا با استفاده از بندهای بلند طراحی شده اند.

 البته یک نوع دیگر از این کفش‌ها تنها یک بند برای بستن دور مچ پا دارند. این مدل کفش هم در نوع پاشنه تخت و هم پاشنه بلند طراحی می شوند، که هر دو طراحی از زیبایی های خاص خود برخوردارند، اما از پرفروش های بهار امسال گلادیاتور های پاشنه بلند هستند.

کفش دخترانه گلادیاتوری برای فصل بهار و تابستان بسیار شیک است و استایل شما را از یک استایل معمولی به استایلی خاص تبدیل خواهد کرد.

کفش دخترانه گلادیاتور

💡 شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد : جدیدترین مانتو دخترانه در سال 1400

2- کفش های پنجه مربعی

کفش های پنجه مربعی به راستی از سلیقه ی خانمهای شیک پوش است. این مدل خاص که به تازگی تبدیل به ترند های پرطرفدار کفش های دخترانه شده است از زیبایی بالایی برخوردار است.

مدل کفش ها اینگونه است که پنجه ی آنها حالتی مربعی دارد و پنجه ی پا در این مدل طراحی به زیبایی جلوه خواهد کرد. کفش های پنجه مربعی بیشتر در مدل پاشنه بلند ها طراحی می شوند. کفش های پنج مربعی با استایل های رسمی کژوال و حتی مینیمال به راحتی ست میشوند.

کفش زنانه پنجه مربعی

3- پاشنه پنجه گربه ای

کفش دخترانه پاشنه دار پنجه گربه ای از مدل های خاصی است که در کلکسیون برند های معروف دنیا قرار دارند و یکی از ترند های بهار 1400 و 2021 میلادی است.

این مدل کفش اینگونه است که پاشنه ای بسیار کوتاه ولی در عین حال باریک و کمی خمیده دارد. جلوی این مدل کفش بسته و پشت آن باز است، و همین تلفیق بین باز و بسته یک طراحی خاص را پدیدار کرده است.

همه ی خانمهای شیک پوش باید یک جفت کفش پاشنه دار پنجه گربه ای را داشته باشند. چون به راستی کفشی متفاوت و زیباست. این مدل کفش چه برای جلسات کاری و اداری چه برای جمع های دوستانه و مهمانی مناسب است.

کفش های دخترانه پاشنه پنجه گربه ای

💡 شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد : انواع کیف زنانه

4- صندل انگشتی

صندل های انگشتی از سبک های زیبا برای فصل بهار است چون علاوه بر زیبایی راحتی زیادی نیز به همراه دارد.

 این مدل از کفش دخترانه که چند سالی است از ترند های پرطرفدار است، امسال نیز از محبوبیت خود کم نکرده است. صندل های انگشتی برای استایل های راحت و کژوال فوق‌العاده است. بخصوص همراه شلوار دامنی ها غوغا میکنند. پس به هیچ عنوان یک استایل کژوال را همراه با یک صندل انگشتی برای فصل زیبای بهار فراموش نکنید.

کفش دخترانه صندل انگشتی

5- کفش پاشنه حصیری

از مدل کفش دخترانه خاص امسال کفش های پاشنه حصیری هستند. این مدل را در فضای مجازی، پای اکثر بلاگر ها و مدل برند های معروف زیاد دیده اید.

از زیبایی این مدل خاص هر چقدر بگوییم کم است. مدلی خاص با پاشنه های حصیری و طراحی شده با رنگ هایی شاد که چه با شلوار جین و چه با دامن ست خواهد شد. اما به هیچ عنوان با کت و شلوار ها توصیه نمیشود.

کفش پاشنه حصیری

6- کفش توری زنانه

از متفاوت ترین و خاص ترین ترند های امسال کفش های مدل توری هستند. این مدل کفش که امسال طرفداران زیادی پیدا کرده است، مدلی مانند پارچه ی توری دارند که شکل پا با ظرافت تمام در این مدل پیداست. کفش های مدل توری میتواند زیباترین اجزای استایل شما باشد.

پس در هنگام خرید کفش دخترانه و کفش های خاص به هیچ عنوان این مدل جسورانه را فراموش نکنید.

کفش توری زنانه

7- صندل های بالشتی

کفش دخترانه صندل های بالشتی را در فشن شوهای معروف دنیا به وضوح خواهید دید. منظور از صندل های بالشتی مدلی است که شبیه به یک ملافه است که دوخت هایی روی آن کشیده شده است و حالتی بالشی دارد و از جنس چرم هستند.

این مدل کفش ها پشت باز و جلو باز هستند و فقط تکه ای به شکل بالش و دوخت های ملافه ای روی پنجه ی آن کشیده شده است. این مدل کفش نیز طرفداران خاص خود را دارد که با اکثر استایل ها همخوانی پیدا میکند.

کفش دخترانه صندل

8- کفش زنانه کالج پاپیون دار

کفش زنانه کالج پاپیون دار بسیار مناسب برای اکثر تیپ و استایل هاست. این مدل کفش زنانه که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است از شیک ترین مدل های بهاری است.

این مدل کفش دخترانه طراحی شبیه به کفش های کالج دارند که با پاپیون های بزرگ طراحی شده اند، که شلوار پاکتی ها و شلوار جین ها زیبایی این مدل کفش را دوچندان میکنند.

کفش زنانه کالج

💡 شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد : بهترین مدل کت زنانه و پالتو زنانه

9- کفش دخترانه کتونی تخت

کتونی های تخت از محدود مدل کفش هایی هستند که هیچگاه جایگاه خود را در صنعت مد گم نمیکنند.

این مدل کفش دخترانه اسپرت علاوه بر زیبایی راحت هستند و همچنین یک استایل مینیمال و کژوال را به هر سبک لباسی خواند بخشید.

فرد با خرید کتونی های تخت هیچگاه احساس پشیمانی نمی کند چون همیشه ترند و زیبا هستند و هیچگاه از زیبایی این مدل کم نمیشود. از ویژگی های خاص این مدل کفش ست پذیری آن با هر سبک و لباسی ست.

کفش دخترانه کتونی تخت

10- کفش باله

کفش دخترانه باله ای که با الهام گرفتن از کفش های رقص باله طراحی شده اند. امروز به یکی از ترند های شیک در دنیا تبدیل شده است، این مدل کفش، پا ها را با ظرافت تمام نشان میدهد و همین ویژگی خاص باعث محبوبیت این طرح زیبا شده است.

کفش باله ای با تلفیق هنر و رقص، زیر دست طراحان مد در انواع مدل به زیبایی هرچه تمام تر تولید و عرضه شده اند. اگر به دنبال نوع خاص و در عین حال راحتی هستید کفش دخترانه باله ای بهترین گزینه برای شماست.

کفش دخترانه باله

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: