تاپ تن شو

10 رنگ موی جدید – ترند های رنگ موی جدید در سال 2021

دسته بندی :مد و استایل ۲۳ دی ۱۳۹۹ نگارا 590
رنگ موی جدید

رنگ موی جدید زیادی از طرف برندهای آرایشی تولید شده اند، اما سوال اصلی اینجاست که چه رنگ موهایی را انتخاب کنیم که در صدر بهترین رنگ موهای سال قرار گرفته باشند؟ رنگ موهای ترند امسال کدامند؟ تاپ تن شو مثل همیشه اینجاست که به شما در انتخاب بهترین ها کمک کند. پس تا انتهای این مطلب همراه باشید.


آرزوی هر خانمی داشتن یک استایل مد روز و جدید است که همواره با مد و فشن گام به گام باشند. رنگ مو در استایل خانمها نقش بسیار اساسی دارند و جزء مهم یک استایل شیک می باشد. انتخاب یک رنگ موی متناسب با چهره، رنگ پوست، استخوان بندی صورت و رنگ چشم ها بسیار دشوار است. داشتن رنگ موی زیبا و به روز، استایل و تیپ شما را به طرز شگفت انگیزی خاص می کند.اما سخت‌ترین قسمت، انتخاب رنگ مو است. شناخت درست رنگ ها و آشنایی با آنان می تواند ما را در انتخاب درست همراهی کند. به همین سبب تاپ تن شو در بررسی، به این موضوع پرداخته است و رنگ موهای ترند 2021 را معرفی کرده است به یاد داشته باشید این رنگ موهای جدید انواع مختلف رنگ جسورانه، کلاسیک، خاص و شیک را در بر میگیرند.


قبل رنگ کردن مو ها چند نکته را به یاد داشته باشید:

 • موها، یکی از مهم ترین جزو زیبایی های شما به حساب می آیند، پس در انتخاب برند رنگ مو توجه کنید و از رنگ مو های بی‌کیفیت استفاده نکنید.
 • رنگ پوست خود را بشناسید و متناسب با آن موهایتان را رنگ کنید.
 • رنگ موهای سرد مناسب فصل گرم و رنگ موهای گرم مناسب فصل های سرد هستند.
 •  نسبت به جنس موهایتان آگاهی داشته باشید و اگر موهای خشنی دارید از دکلره بسیار کم استفاده کنید.
 • بعد از رنگ کردن موها از شامپو های مخصوص رنگ مو استفاده کنید.
 • برای موهای دکلره شده تان از انواع روغن های گیاهی برای کمتر آسیب دیدن مو ها استفاده کنید.

خب حالا به سراغ مبحث اصلی مقاله، یعنی رنگ موهای جدید در سال 2021 می پردازیم.


1- رنگ موی جدید | مشکی پر کلاغی براق

رنگ موی جدید مشکی براق یکی از اصلی ترین ترند های سال 2021 است. این رنگ مو در عین نچرال بودن، سادگی و زیبایی را نیز به همراه دارد. رنگ موی پر کلاغی درخشندگی و جذابیت خاصی را به صورت خانمان میدهد.


ترکیب های زیبا با رنگ موی مشکی پر کلاغی براق:

اگر مایل هستید، زیبایی خود را با رنگ موی مشکی پر کلاغی چند برابر کنید، رژ قرمز و یا آرایش اسموکی را به کار ببرید. همچنین رنگ موی مشکی با هر لباسی هماهنگی زیبایی را ایجاد میکند.


2- رنگ موی جدید | فندقی

یکی از اصلی ترین مزیت های رنگ موی فندقی نیاز نداشتن به دکلره است، به همین دلیل کمترین آسیب را به موها می رساند. البته این رنگ موی جدید به یک ترند جهانی نیز تبدیل شده است.


ترکیب های زیبا برای موی فندقی:

این رنگ مو برای رنگ پوست برنزه و سبزه بسیار مناسب است، همچنین رنگ موی فندقی با رنگ چشم های کهربایی سبز و مشکی همخوانی دارد و زیبایی فوق العاده ای را به شما می بخشد. آرایش های ساده یا خیس این رنگ مو را زیباتر میکنند.


3- رنگ موی جدید | مسی

رنگ موی جدید مسی نیز جزو ترند های سال 2021 است. رنگی بسیار خاص و متفاوت است که به دلیل تناژ نارنجی طرفداران خاص خود را دارد. البته این رنگ در میان افراد معروف و سلبریتی ها نیز جایگاه ویژه ای را دارد. یکی از اصلی ترین ویژگی های رنگ موی مسی پر رنگ تر کردن رنگ پوستتان است، یعنی پوست های روشن را شفاف تر و سفید تر و پوست های سبزه را تیره تر میکند.


ترکیب های زیبا با رنگ موی مسی:

رنگ موی مسی برای پوست های روشن مناسب تر است، همچنین با میکاپ روشن همراه با یک رژ قرمز فوق العاده می شود، رنگ موی مسی بیشتر از هر رنگ دیگری به لباس های رنگ مشکی، قرمز و سفید همخوانی دارد.


4- رنگ موی جدید | ماهاگونی

به طور قطع رنگ موی ماهاگونی امسال به یکی از پرطرفدارترین رنگ موها تبدیل خواهد شد. علاوه بر اینکه یک رنگ موی جدید است، یک ترند اصلی امسال نیز است. اگر دنبال رنگ مویی با تناژ قرمز هستید، این رنگ مو را بدون شک انتخاب کنید. ماهاگونی رنگی بین طیف رنگ های مسی، قرمز، فندقی است. که حالتی درخشنده و زنده دارد.


ترکیب های زیبا با رنگ موی ماهاگونی:

این رنگ مو مناسب خانم هایی است که به استایل کلاسیک علاقه دارند. پوست های روشن و چشم های آبی با این رنگ، ترکیب فوق العاده ای را پدید می آورند. یک خط چشم و یک رژ ملایم با ترکیب این رنگ مو معجزه میکند.


5- رنگ موی جدید | شنی

 موی شنی، رنگ موی جدیدی است که به تازگی ترند سال 2021 شده است. اگر دنبال رنگ مویی هستید که شما را جوانتر از سنتان نشان دهد، موی شنی بهترین گزینه است که هم برای خانمان جوان و هم زنان پیر مناسب است. این رنگ مو بیشتر رنگی تابستانه است.


ترکیب زیبا برای رنگ موی شنی:

رنگ موی شنی با هر رنگ پوست ی تناسب دارد و زیبایی خود را نمایان می کند. رنگ چشم های قهوه ای و عسلی بسیار با این رنگ مو زیبا خواهند شد. آرایش های لایت و خیس زیباییتان را چند برابر خواهد کرد


6- رنگ موی جدید | هایلایت درشت 

هایلایت درشت جزو زیباترین ترند های امسال است براستی که این رنگ مو لاکچری و خاص است و صورت را بسیار زیبا خواهد کرد یک رنگ موی فندقی همراه با هایلایت های درشت کرمی بسیار شیک میشود که امروزه محبوبیت زیادی در بین خانمها دارد.


ترکیبات زیبا با رنگ موی هایلایت درشت:

هایلایت درشت بیشتر با رنگ پوست های برنزه و سبزه همخوانی دارد چه بهتر اگر یک آرایش برنز و خیس نیز با آن انجام شود.


 7- رنگ موی جدید | بلوند فولیاژ

رنگ موی سال یعنی رنگ موی جدید بلوند فولیاژ، علاوه بر این که جذاب و دلرباست، ترکیبی مینیمال بین قسمت‌های دکلره شده و قسمت های دکلره نشده ایجاد می‌کند؛ پس، اگر رنگ موهای تیره ای دارید و میخواهید تغییری را در رنگ موهایتان ایجاد کنید، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما، بلوند فولیاژ می باشد. ترکیب زیبای هایلایت‌ها با رنگ تیری موی خودتان، می‌تواند یک هماهنگی فوق‌العاده زیبا را ایجاد کند، ضمن این که روی طیف مختلفی از رنگ مو، از سیاه تا بلوند تیره جواب می‌دهد.

ترکیبات زیبا با رنگ موی بلوند فولیاژ:

بلوند فولیاژ با پوست های تیره و برنزه همراه با یک آرایش اسموکی و لایت فوق‌العاده خواهد شد.


8- رنگ موی بالیاژ پاستیلی

تنها کافی ست به افراد معروف نگاهی بیندازید تا متوجه بشوید که این رنگ مو چقدر کاربرد و طرفدار دارد و به یک ترند تبدیل شده است. این رنگ مو تنها یک رنگ مو نیست، بلکه با هایلایت های رنگ پاستیلی زیبا خواهد شد، که یک رنگ موی جدید و خاص نیز محسوب میشود.


ترکیبات زیبا با رنگ موی بالیاژ پاستیلی:

رنگ موی بالیاژ پاستیلی بیشتر با آرایش های هایلایت رنگ شاد همخوانی دارد و با رنگ پوست های روشن و استایل های مینیمال بسیار خاص و شیک میشود.


9- رنگ موی آمبره بلوند

آمبره یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ موی جدید امسال است. به نظر می رسد که محبوبیت آن همچنان ادامه داشته باشد. در رنگ به روش آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر است.


ترکیبات زیبا با رنگ موی آمبره بلوند:

رنگ موی بلوند برای خانم های بور با یک روتین ساده ی روزانه بسیار خاص خواهد شد.


10- چانکی هایلایت | رنگ موی جدید

رنگ موی جدید چانکی هایلایت به رنگ مویی گفته میشود که رشته‌های مو در آن کاملا به صورت دسته‌های مشخص و مجزا از یکدیگر دیده می‌شوند. می‌توان گفت که این مدل نام دیگر تکنیک هایلایت مو با فویل است که موها نمایی دسته دسته در آن پیدا می‌کنند.


ترکیبات زیبا با رنگ موی چانکی هایلایت:

چانکی هایلایت با انواع رنگ پوست و مو همخوانی دارد با هر استایلی شیک و خاص خواهند شد.

نگارا

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال (بزودی)

مطالب زیر را حتما بخوانید:

 1. Sima گفته؛
  12:09 1399/10/23

  ممنون بابت راهنماییتون رنگ موها فوق العادن❤️

  • نگارا گفته؛
   14:06 1399/10/23

   بی شک همینطوره😊 موفق باشین دوست عزیز 🌸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: