تاپ تن شو

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زمستانی – ترند سال 2021

دسته بندی :مد و استایل ۱۶ دی ۱۳۹۹ نگارا 592
جدیدترین مدل بوت زنانه

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه، ترند پوتین ها و چکمه های 2021، زیباترین و خاص ترین مدل های پوتین زنانه، نکاتی برای خرید انواع پوتین و نیم بوت، همه و همه در این مقاله از تاپ تن شو منتشر شده است، پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.


به زن ها یک جفت کفش زیبا و خاص بدهید تا جهان را فتح کند، بوت ها و نیم بوت های خاص زیبا و متناسب با استایلتان ظاهر و تیپ شما را بسیار شک خواهد کرد. کفش‌ها و پوتین ها مهمترین جزء استایل شما هستند که می‌توان سلیقه شما و هنر و خلاقیت منحصر به فرد شما را بازتاب دهند، پس تنها  پیرو مد و ترند نباشید و از بین مدل‌های متنوع، یک بوت یا نیم بوت را انتخاب کنید که نشان‌دهنده سبک خلاقانه ی شما است. با ما همراه باشید تا یک راهنمای خوب در انتخاب و خرید بوت و نیم بوت زمستانی شما باشیم.


در خرید بوت و نیم بوت نکاتی که باید رعایت کنید:


اندازه و قد شما:

اندازه و قد شما در انتخاب پوتین و بوت ها مهم است. اگر قد کوتاهی دارید به هیچ عنوان بوت های ساق بلند را استفاده نکنید. افراد قد بلند در انتخاب بوت ها قدرت انتخاب بیشتری دارند. بوت های ساق بلند برای افرادی که پاهای نازکی دارند بسیار زیباست و پا ها را متناسب تر نشان میدهد و برای افراد چاق به دلیل اینکه پاها را لاغرتر و کشیده‌تر نشان میدهند بسیا مناسب است.


کجا و چرا:

همیشه توجه کنید که به کجا می روید، آیا بوت اسپرت شما مناسب یک مجلس و مهمانی است؟ برای مهمانی ها بوت های پاشنه دار مناسب اند هم چنین بوت های اداره و پیاده‌روی نیز با یکدیگر فرق دارند، پس به این نکات ریز توجه فرمایید.


کف کفش:

کف کفش بسیار حائز اهمیت است. مخصوصا در فصل های سرد به دلیل یخ بستگی کف زمین باید پوتین و بوتی را انتخاب کنید که کف آن لیز و بدون دنده نباشد. سطح های صاف برای کف پوتین بسیار پرخطر است.


نفوذ ناپذیری آب:

در فصل های سرد زمستانی با توجه به بارندگی برف و باران، عدم نفوذ آب به کفش بسیار مهم است. بوت‌هایی که آب به آن‌ها نفوذ نمی‌کند، بهترین انتخاب برای این فصل هستند.


سایز و راحتی:

سایز کفش بسیار مهم است. پوتین ها نباید برای پا بسیار تنگ باشد، که احساس ناراحتی کنید و یا برعکس به سایز پوتین ها توجه کنید تا زود از انتخابتان پشیمان نشوید.

بسیار خب به سراغ مطلب اصلی برویم یعنی 10 مدل از زیباترین بوت و نیم بت ها: جدیدترین مدل بوت و نیم بوت :

1- نیم بوت و پوتین های رزمی و ارتشی

این مدل نیم بوت ها را می توان یکی از اصلی ترین ترند های سال 2021 دانست. این مدل نیم بوت ها از شیک ترین مدل های پوتین است. ظاهری اسپرت و در عین حال شیک و خاص را به ارمغان می آورند. این مدل پوتین ها با انواع مدل و پالتو همخوانی دارند. با پوشیدن این مدل پوتین و نیم بوت ها نه تنها شیک به چشم می آیید، بلکه گرما را نیز لمس می کنید. امروزه انواع طرح ارتشی یا چریکی بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. 

نکاتی برای خرید پوتین های رزمی و ارتشی:

به یاد داشته باشید که این ترند جدید دارای بند های زیاد است. در هنگام خرید از خود بپرسید که آیا با بند های این مدل مشکلی ندارم؟ اندازه ی ساق کفش را در نظر بگیرید که نه زیاد گشاد باشد، چون این مدل از کفش ها باید چسبیده به ساق پایتان باشد. اما نباید بیش از حد هم تنگ باشند که احساس ناراحتی کنید. در خرید این مدل بیشتر از جنس چرم خریداری کنید، زیرا چرم کفش هار رزمی و ارتشی اگر کمی نیز پاشنه مخفی داشته باشد، معجزه میکنند.


2- بوت های چرم زنجیردار | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت 

اکثر بوت های زنجیر دار، ترند امسال در سبک های کفش های رزمی و ارتشی هستند. این سبک کاملا حالت اسپرت دارند و به هیچ عنوان برای سبک های نیمه مجلسی و مجلسی مناسب نیستند. این مدل بوت ها برای کت های کوتاه، ژاکت ها کت های اور سایز و جلو باز اسپرت، ظاهری بسیار راحت و شیک را عرضه میکنند. بوت های زنجیر دار امروز حتی مورد توجه اکثر سلبریتی ها و افراد معروف نیز قرار گرفته است. اگر شما عاشق استایل های لش و اسپرت هستید، پس حتما باید یک جفت از این بوت ها را در کمدتان داشته باشید.

نکاتی برای بوت های زنجیر دار:

باید در خرید این بوت ها در نظر داشته باشید که زنجیر بکار رفته در این بوت ها استیل باشند و مواظب باشید به گونه ای نباشند که بعد از یکبار پوشیدن زنجیر حالت رنگ و رو از دست رفته و زنگ زده به خود بگیرد.


3- چلسی | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت 

هر فرد خوش تیپی بایستی حداقل یک جفت بوت چلسی در کمد لباس خود داشته باشد. بوتی که به دلیل داشتن طراحی ساده از هیچ‌گاه از مد نمی افتد. شما چه به صورت غیر رسمی لباس بپوشید و چه به صورت نیمه رسمی، داشتن بوت چلسی برای شما ضروری است. این مدل بوت ها بیشتر بخاطر راحتی آنها بسیار محبوب شده اند.

این بوت ها از طریق کشی که در مچ آن قرار دارد، به راحتی پوشیده می شوند. برای افرادی که چند بار در روز مجبور هستند کفش خود را درآوردند و دوباره پا کنند، هیچ گزینه بهتری از این مدل بوت وجود ندارد. با این توصیف مختصر از این بوت، دیگر هیچ شکی در مورد خرید آن نباید داشته باشید، چرا که یکی از ترند های سال و جدیدترین مدل بوت زنانه می باشد.

نکاتی برای خرید چلسی بوت:

باید متناسب با فرم پای شما باشد اما تنگ هم نباشد. فراموش نکنید این کفش بند ندارد. پس شما نمی‌توانید آن را با استفاده از بند تنگ‌تر کنید. ساق پای آن گشاد نباشد. قسمت زیرین باریک کفش، متداول‌تر است. طرح کفش، ساده، مخروطی و مینیمال است. برای مینیمال ماندن، کفی آن نباید ضخیم باشد. کیفیت قسمت کشسان اطراف کفش را بررسی کنید. با توجه به نداشتن بند، کیفیت این قسمت عمر تقریبی کفش شما را مشخص می‌کند.


4- نیم بوت های چروک | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت

نیم بوت های چروک جدید ترین ترند امسال هستند اکثر این بوت ها جنس مخملی دارند، اما در جنس چرم نیز به فروش میرسد. این مدل بوت ها به دلیل گشادی و طرح شلوغی که در ساقشان وجود دارد، بیشتر با شلوار های چسبان همخوانی دارند. اما همانطور که میدانید مد هیچ حد و مرزی نمی شناسد، پس با شلوار های گشاد نیز زیبای خاص خود را دارند، با اور کت ها و اور سایز ها زیبایی این بوت ها چند برابر میشود.

نکاتی برای بوت های چروک:

به یاد داشته باشید این مدل از بوت ها ترند امسال هستند، اما این مدل بوت ها مناسب برای همه ی مکان ها مناسب نیستند. باید در نظر داشته باشید اگر دنبال بوتی هستید که با هر چیزی ست شود از خرید این مدل خاص جلوگیری کنید، اما باید بگویم این بوت های چروک همچنان زیبا و خاص هستند.


5- پنجه مربعی | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت

یکی از بهترین ترندهای امسال بوت و نیم بوت، کفش پنجه مربعی است که تمام دنیای اینستاگرام و پینترست را اشغال کرده و برندهای بسیار مطرح، طرح ها و ایده های فوق العاده ای را به جهان ارائه داده اند. این کفش ها فرم ها و طرح های مختلفی دارند. کفش های پنجه مربعی بسیار زیبا و لاکچری هستند. این مدل بوت ها ظاهری کلاسیک و در عین حال مدرن را دارند. به راستی که این مدل بوت ها یک آیتم کاربردی برای کمد زمستانی شماست. انواع مدل این بوت ها در طرح پوست ماری و یا پوست تمساحی عرضه میشوند.

نکاتی برای خرید  بوت های پنجه مربعی:

این مدل بوت ها برای افرادی که پاهای کشیده و باریکی دارند بسیار مناسب و شیک بنظر میرسند. در هنگام خرید این مدل بوت ها به پنجه ی آنها توجه کنید، مراقب باشید که پنجه ای این بوت ها زیاد کشیده و بزرگ نباشد که در این حالت بسیار بد ظاهر میشوند. باید در نظر داشته باشد پنجه مربعی این بوت ها با پنجه ی شما هم خوانی داشته باشد.


6- جدیدترین مدل بوت و نیم بوت | بوت های جیب دار

جدیدترین ترند اسپرت امسال بوت های جیب دار هستند. این مدل بوت ها، ظاهری اسپورت دارند. اما به وضوح جزء ترند های خاص هستند.

این مدل بوت با کت های چرمی زیپ دار و پر کار بسیار ست زیبایی را به ارمغان می آورند. رنگ های خنثی این مدل بوت های جیب دار بسیار زیباتر میشوند.

نکاتی برای بوت های جیب دار:

باید به شما یادآوری کنیم که بوت های جیپ دار مثل بوت های زنجیر دار از استیل استفاده شده اند، پس همانطور که گفتم از جنس  زیپ ها و زنجیر ها اطمینان حاصل فرمایید.


 7- ریش ریش | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت

بوت های ریش ریش هم مناسب فصل های زمستانی هم بهاریست. این مدل بوت ها چه برای تیپ های نیمه مجلسی چه مجلسی و چه اسپرت مناسب هستند. اگر دنبال بوتی هستید که با هر سبکی همخوانی داشته باشند، این مدل بوت که ترند هم نیز هستند را انتخاب کنید البته جای ذکر است که بگویم این بوت ها در انواع طیف رنگی عرضه میشوند و در هر رنگی زیبایی خاص خود را دارند البته این مدل بوت ها بیشتر با جین ها و چرم ها ست زیباتری را ظاهر میسازند. البته ناگفته نماند که بوت های ریش ریش همیشه در صدر زیباترین بوت ها قرار دارند و امکان کمی وجود دارد که دِمده شوند.

نکاتی برای خرید بوت های ریش ریش:

در خرید این بوت ها توجه داشته باشید، ریش های بوت و پوتین بسیار نازک نباشند، که بعد از چند بار پوشیدن ریش های آن کنده و کهنه شوند.


8- پوتین کاپشنی | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت

در سال های قبل این مدل پوتین ها را برای اسکیت های زمستانی استفاده می کردند، اما در سال2021 به عنوان یکی از ترند های اصلی شناخته می شوند. این مدل پوتین ها ظاهری خاص دارند که در عین زیبایی و خاص بودن به راحتی گرما را نیز حس میکنید. این مدل پوتین ها اصلا اجازه ی نفوذ آب را نمیدهند. پوتین های کاپشنی همراه با نوار هایی از چرم و پاشنه ی پنج سانتی متری، بسیار حالت شیکی را به ارمغان می آورند.

نکاتی برای خرید پوتین های کاپشنی:

توجه داشته باشید به اصل و بدل بودن این مدل از بوت ها، زیرا جنس های بدل زیادی از این مدل های خاص در بازار عرضه شده است، پس به جنس کاپشن به کار رفته و ضد آب بودن آن توجه کنید.


9- چکمه های بلند مخمل | جدید ترین مدل بوت و نیم بوت

همانطور که میدانید چکمه های ساق بلند مخمل در سال 2020 یک ترند اصلی بود اما خبر خوش اینست که در سال 2021 نیز عنوان جدیدترین بوت و نیم بوت سال را کسب کرد. این مدل خاص با کت های اورسایز کوتاه و شلوار های چسبان، ظاهر بسیار شیکی را به ارمغان می آورند. اما قابل ذکر است که این مدل چکمه ها برای انواع مجالس مناسبند. برای یک استایل راحت خیابانی، برای یک مجلس کاری و اداری برای یک مهمانی نیز مناسب هستند. پس برای کامل شدن کمد زمستانیتان یک جفت پوتین بلند مخملی را همین الان خریداری کنید.

نکاتی برای خرید پوتین های ساق بلند مخمل:

در خرید این مدل پوتین ها به پاشنه ی آن توجه کنید که نازک نباشند این مدل پوتین ها به دلیل جنس مخملی امکان خیسی زیادی را دارند و به یاد داشته باشید که اگر زیاد به دنبال گرما هستید در فط های سرد به سراغ این مدل نروید.


10- بوت های بایکر | جدیدترین مدل بوت و نیم بوت

اگر عاشق سبک‌های متال و پانک و راک هستید و می‌خواهید المان‌های استایل goth را داشته باشید، حتما به یکی از آن بوت‌های بایکر چرم با سگک‌ها و جزئیات فلزی خاص نیاز دارید. آن‌ها با دوام و منحصر به فرد هستند و باید بگوییم اگر کمی خاکی شدند و از براق بودنشان کم شد، می‌توانید مطمئن باشید به آخرین چیزی که نیاز خواهید داشت، واکس است! بگذارید بوت‌های خاکی، در استایل شما خود را به خوبی نشان دهند. این مدل بوت با رنگ های مختلف از شلوار های جین چسبان بسیار زیبا میشوند.

نگارا

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال (بزودی)

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: